Centraal in Amersfoort, op verschillende (erfgoed)locaties, in kerken, kroegen & zelfs op een boot, kun je je in het laatste weekend van de Boekenweek onderdompelen in de diversiteit die de Nederlandse literatuur rijk is. Het ticket is een passe-partout. Bij de eerste keer scannen ontvang je een polsbandje.
De avond wordt officieel geopend in het Eemhuis De avond wordt officieel geopend in het Eemhuis (Eemplein 71) vanaf 19.15 uur. Dan vindt ook de prijsuitreiking van de schrijfwedstrijd plaats. Daarna bezoek je je eigen selectie aan lezingen en activiteiten. Op alle locaties starten we om 20.00 uur. Er zijn drie rondes (20.00, 21.15 en 22.30 uur). Tussendoor heb je 30 minuten om naar een andere locatie te lopen, een boek te laten signeren of een drankje te nuttigen.
Goed om te weten: je koopt een passe-partout voor het hele festival. Hiermee kun je bij alle locaties naar binnen. We proberen de opkomst van tevoren in te schatten, maar het kán voorkomen dat de zaal vol zit. Kies in dat geval voor een andere locatie of wacht op de volgende ronde.
Na afloop van de drie rondes hoef je nog niet naar huis, want we sluiten af met een Afterparty in het KAdECafé (ook Eemhuis)
Kijk voor het uitgebreide programma op www.nachtvandeliteratuur.nl