IKT-leden melden zich aan via de IKT-app!
Momenteel zijn er geen plekken meer beschikbaar bij dit event. Wil jij hier wel graag bij zijn? Stuur ons een mail en dan zetten we je op de wachtlijst.
De zoveelste, maar dan anders!
Dat krijg je met dé talk op 6 maart waarbij je door Martin van Kranenburg en Bart Ensink op het puntje van je stoel zit.
Al bekend met AI? Dan lijk je goed te zitten. Vergis je niet: de ontwikkelingen gaan razendsnel. Erover horen, ermee bekend zijn en wel eens gebruiken, is niet meer toereikend. Beter nog: AI kan voor jou werken.
Zoals Martin zegt: “Door te automatiseren wat kan en menselijk te blijven waar het moet.” Als Europa en Nederland lopen we achter de feiten aan. Hoe maken we nou AI écht integraal onderdeel van ons professionele leven?
Voor elke organisatie zijn er legio mogelijkheden, Bart vertelt je aan de hand van praktische voorbeelden hoe jij als organisatie in de verandermodus kunt komen. Als je nú meebeweegt, ben jij de koploper van morgen.
Martin van Kranenburg
Dé AI-expert en bestsellerauteur van ChatGPT als tweede Brein en Schrijven voor het Brein. Martin staat bekend om zijn aanstekelijke enthousiasme, humor en direct toepasbare inzichten. Hij laat je niet alleen nadenken over de toekomst van AI, maar inspireert je vooral om vandaag al aan de slag te gaan.
Bart Ensink
Bart vertelt ons haarscherp wat we de komende tijd kunnen verwachten van AI, de ontwikkeling, kansen én bedreigingen. En hij inspireert ons met praktische cases uit verschillende werkvelden om zelf meters te maken. Want de tijd van kiek’n wat ’t wordt is inmiddels echt wel voorbij.