Wekelijkse meditatieles op dinsdagavond bij !Triggr
Gun jezelf een moment van rust en balans tijdens de wekelijkse meditatieles op dinsdagavond bij Triggr. Onder begeleiding van Bertin Bom, een gediplomeerd meditatiedocent en gecertificeerd mindfulness-professional, ervaar je een gevarieerd programma van meditaties, mindfulness-oefeningen en mindful bewegen.
Door wekelijks te oefenen, kun je:
✅ Stress verminderen en beter omgaan met uitdagingen in het dagelijks leven
✅ Meer rust en helderheid in je gedachten ervaren
✅ Bewuster in het moment leven, zonder te worden meegesleept door piekergedachten
✅ Je concentratie en focus verbeteren
✅ Beter slapen en je energieker voelen
✅ Meer in contact komen met jezelf en innerlijke balans vinden
Of je nu een beginner bent of al ervaring hebt, je bent van harte welkom!
Elke dinsdagavond om 20.30 uur
!Triggr
Ervaar meditatie, balans en mindfulness
Kom langs en ontdek wat meditatie voor jou kan doen!
*********************************************************************************************************
>> Body & Mind abonnement <<
Deze lessen zijn onderdeel van het Body & Mind abonnement.
Yoga, beweeg- en ademlessen én Pilates doe je bij stichting !Triggr met een geldig Body & Mind abonnement. Het is een gecombineerd abonnement voor alle vormen yoga, beweeg- en ademlessen en Pilates die !Triggr aanbiedt. Met dat Body & Mind abonnement (geldig voor 3 maanden) kun je maximaal 3 keer per week één van de onderstaande lessen uitkiezen bij stichting !Triggr.
Je kunt op ieder gewenst moment je 3-maanden-abonnement starten.
>> Body & Mind Plus<<
Wil je vaker dan 3 keer per week lessen volgen? Neem dan het Body & Mind Plus abonnement. Met dit abonnement kun je maximaal 5 keer per week een les uit het totale (onderstaande) programma volgen.
Yoga, beweeg- en ademlessen én Pilates doe je bij stichting !Triggr met een geldig Body & Mind abonnement. Het is een gecombineerd abonnement voor alle vormen yoga, beweeg- en ademlessen en Pilates die !Triggr aanbiedt. Met dat Body & Mind abonnement (geldig voor 3 maanden) kun je maximaal 3 keer per week één van de onderstaande lessen uitkiezen bij stichting !Triggr. De tijdstippen en de lessen waarop je met dit abonnement mee kunt doen vind je terug in onderstaand rooster.
>> Rooster <<
Maandag
09:00 – 10:15 uur Hatha yoga, Mathilde Boskma
10:00 – 11:15 uur Seniorenyoga, John van Velzen
10:30 – 11:45 uur Hatha yoga, Mathilde Boskma (tot 12 mei en vanaf oktober 2025)
10:45 – 12:00 uur Buitenyoga, voetbalclub TAVV Mathilde Boskma (12 mei tot en met 29 september 2025)
19:00 – 20:15 uur Yin yoga, Eric Taal
20:30 – 21:30 uur Pilates, Eric Taal
Dinsdag
13:30 - 14:45 uur Seniorenyoga, John van Velzen (vanaf 23 september 2025)
19:00 – 20:15 uur Qigong, Bertin Bom
20:30 – 21:45 uur Meditatieles, Bertin Bom
Woensdag
10:30 - 11:45 uur Ademles, Sarah de Jonge (vanaf 7 mei 2025)
Donderdag
09:00 – 10:15 uur Pilates, Eric Taal
10:00 – 11:15 uur Stoelyoga, Cora Wijnhof Borst
10:30 – 11:45 uur Pilates, Eric Taal
19:00 – 20:15 uur Yin yoga, Eric Taal
20:30 – 21:45 uur Hatha yoga, Eric Taal
Vrijdag
09:30 – 10:45 uur Restorative yoga, Mathilde Boskma
11:00 – 12:15 uur Restorative yoga, Mathilde Boskma
Zondag
09:45 – 11:00 uur Hatha yoga, Eric Taal
*********************************************************************************************************
>> Voorwaarden <<
* Het Body & Mind abonnement wordt elke 3 maanden automatisch verlengd.
* Opzeggen: minstens 1 maand van tevoren per e-mail.
* Je volgt de lessen op eigen risico.
* Je bent in goede gezondheid om de lessen te kunnen volgen.
Let op: je kunt tegen vergoeding maximaal 2 proeflessen volgen binnen het !Triggr Body & Mind aanbod.