Business Bites & Bubbles

Business Bites & Bubbles

Netwerken onder het genot van de heerlijkste hapjes en drankjes

Door Lifestyle Business Club

Datum en tijd

vri, 21 feb. 2025 16:30 - 18:30 CET

Locatie

Blue Nijmegen

14-20 Oranjesingel 6511 NT Nijmegen Netherlands

Beleid voor refunds

Restituties tot 7 dagen voor evenement
Eventbrite-kosten zijn niet restitueerbaar.

Over dit evenement

  • Evenement duurt 2 uren

Kom netwerken met like-minded ondernemers uit regio GLD, met passie voor lifestyle, beauty, fashion, media, branding, horeca, interieur en.. ondernemerschap!


De Lifestyle Business Club is een community van ruim 9,500 lifestyle ondernemers welke (inter)nationaal wordt opgezet. Doel van onze lunches is om ondernemers te connecten, te inspireren en aanmoedigen om samenwerkingen aan te gaan. Door onze matchmaking zijn er vele succesvolle samenwerkingen ontstaan.


MANNA Luxury Suites & Studios

MANNA is meer dan een hotel; het is een onvergetelijke ervaring in luxe, comfort en hospitality. Achter de monumentale gevels aan de Oranjesingel in Nijmegen vind je acht luxe suites en twee ruime studio’s. Ontdek, geniet en kom helemaal tot rust bij Hotel MANNA Nijmegen.


HISTORY meets design

Hotel MANNA is gevestigd in een historisch pand aan een van de oudste boulevards van Nijmegen. Een bijzondere locatie en een karakteristiek pand met een hedendaags interieur dat verrassend fraai samengaat met de historische elementen. Modern design meets monumental history.


ENJOY LIFE and good food

Ontmoet elkaar in Restaurant MANNA BLUE. Geniet van de culinaire creativiteit en prijswinnende gastvrijheid. MANNA is een wereldrestaurant met een grote liefde voor vis. Een prachtige plek voor intiem diner, zakelijk gezelschap of om met elkaar iets te vieren.


Programma:16:15 uur ontvangst
16:30 uur welkom door LIFESTYLE BUSINESS CLUB
16:45 uur voorstelronde
17:15 uur vrij netwerken
18:30 uur afronding


Deelname inclusief 2 uur netwerken, 1 cocktail/mocktail, 2 drankjes, bites en kleine attentie.
€ 55 ex BTW niet members
€ 50 ex BTW members
Deze kosten kunt u als zakelijke kosten binnen uw boekhouding opvoeren en zijn derhalve fiscaal aftrekbaar.

Je plek dien je te bevestigen via link https://mannaborrel.eventbrite.nl


Er is plek voor 15 personen. Markeer deze datum in je agenda en geef je snel op.


Overige data

Het overzicht van alle netwerk evenementen, ook in de andere regio’s kun je in .pdf vinden.


Niet members kunnen je 2x deelnemen aan onze netwerk evenementen voor de niet member prijs.

Is dit het netwerk waarin je wilt begeven en wil je vaker komen?

Meld je dan aan als member: https://lifestylebusinessclub.nl/word-lid - tevens zakelijk af te schrijven dus super interessant.


Info business club

De Lifestyle Business Club is een community van ruim 9,500 lifestyle ondernemers welke (inter)nationaal wordt opgezet.

Doel van onze events is om ondernemers te connecten, te inspireren en aanmoedigen om samenwerkingen aan te gaan in kleine boutique style settings.


We kijken er naar uit om je te mogen ontvangen en te proosten op een geweldig najaar tot eind van de winter 😊

Ons Autumn Winter magazine al gelezen? Deze hebben we afgelopen maandag gelanceerd, hier digitaal te zien.

Wil je een exemplaar bestellen, deze komt met een gift voor jou


Georganiseerd door

Lifestyle Business Club is een community met 9,500+ zakenvrouwen en professionals uit de lifestyle, beauty, fashion, interieur, branding. Het netwerk wordt opgebouwd in Amsterdam en 9 andere steden in NL. Maar ook internationaal in Londen, Ibiza, New York en Istanbul.

Zij organiseert netwerk evenementen met de volgende concepten; Coffee Meet Ups, Breakfasts & Lunches, Workshop en Lifestyle Business Fairs om ondernemers met elkaar te connecten.

Kom ook eens naar een van de lifestyle netwworks en connect met like-minded ondernemers. 

www.lifestylebusinessclub.nl

€ 70,41