Licht voor Plastic ViewLicht voor Plastic Viewvr., jun. 6, 19:30Oude Kerk • BarneveldSla Licht voor Plastic View op in je collectie.Deel Licht voor Plastic View met je vrienden.
Teken- en schilderles voor volwassenenTeken- en schilderles voor volwassenenvr., sep. 12, 09:15stichting !Triggr • Ter Aar€ 147,49Sla Teken- en schilderles voor volwassenen op in je collectie.Deel Teken- en schilderles voor volwassenen met je vrienden.
Teken- en schilderles voor volwassenenTeken- en schilderles voor volwassenenvr., mei 9, 09:15stichting !Triggr • Ter Aar€ 196,37Sla Teken- en schilderles voor volwassenen op in je collectie.Deel Teken- en schilderles voor volwassenen met je vrienden.
Voor een tijd als deze - vrouwenontmoetingVoor een tijd als deze - vrouwenontmoetingwo., mei 28, 20:00Stichting de Schor • PapendrechtGratisSla Voor een tijd als deze - vrouwenontmoeting op in je collectie.Deel Voor een tijd als deze - vrouwenontmoeting met je vrienden.
Cursus Macramé Voor BeginnersCursus Macramé Voor Beginnersma., nov. 3, 19:30stichting !Triggr • Ter Aar€ 69,17Sla Cursus Macramé Voor Beginners op in je collectie.Deel Cursus Macramé Voor Beginners met je vrienden.
Tijd voor Jazz! Monique Rappa & comboTijd voor Jazz! Monique Rappa & combozo., jun. 22, 14:00Cultureel Centrum Stompe Toren • Spaarnwoude€ 14,83Sla Tijd voor Jazz! Monique Rappa & combo op in je collectie.Deel Tijd voor Jazz! Monique Rappa & combo met je vrienden.
'Je krijgt er zoveel voor terug!' - De Zonnewijzer'Je krijgt er zoveel voor terug!' - De Zonnewijzerma., jun. 2, 19:30Basisschool De Zonnewijzer • HoutenGratisSla 'Je krijgt er zoveel voor terug!' - De Zonnewijzer op in je collectie.Deel 'Je krijgt er zoveel voor terug!' - De Zonnewijzer met je vrienden.
Lezing: gezonde biobased architectuur voor particulieren (mei '25)Lezing: gezonde biobased architectuur voor particulieren (mei '25)vr., mei 9, 13:30NarrativA architecten • Houten€ 25 - € 30Sla Lezing: gezonde biobased architectuur voor particulieren (mei '25) op in je collectie.Deel Lezing: gezonde biobased architectuur voor particulieren (mei '25) met je vrienden.
Financieel vrij zijn, stap voor stap jouw dromen en wensen realiseren!Financieel vrij zijn, stap voor stap jouw dromen en wensen realiseren!do., mei 22, 16:30Huis Scherpenzeel • Scherpenzeel€ 142,73 - € 284,27Sla Financieel vrij zijn, stap voor stap jouw dromen en wensen realiseren! op in je collectie.Deel Financieel vrij zijn, stap voor stap jouw dromen en wensen realiseren! met je vrienden.
'Je krijgt er zoveel voor terug!' - Lotus'Je krijgt er zoveel voor terug!' - Lotusma., jun. 16, 19:30Lupinestraat 17 • NieuwegeinGratisSla 'Je krijgt er zoveel voor terug!' - Lotus op in je collectie.Deel 'Je krijgt er zoveel voor terug!' - Lotus met je vrienden.