Wat is Sip and Make:
Sluit aan bij Sip and Make, creatieve borrelworkshops georganiseerd door Studio Madeleine Scholtes. Hier draait alles om ontspannen en verbinden, terwijl je geniet van een gezellig drankje.
Of je nu alleen komt of met vrienden, deze workshops zijn de perfecte manier om even af te schakelen van de dagelijkse drukte. Laat je inspireren, leer nieuwe technieken en ga naar huis met een unieke, zelfgemaakte creatie. Je hoeft geen ervaring te hebben; wij begeleiden je stap voor stap.
Wat kun je verwachten:
- 3 uur workshop
- Leeftijden 21-35
- Taal: Nederlands
Tijdens de drie uur durende workshop ontvangt Madeleine, de host, de deelnemers aan een mooi gedekte tafel. Aanwezig zijn alle benodigde materialen, muziek, inspiratiebeelden, een basisintroductie en begeleiding. Natuurlijk zorgen we ook voor drankjes en snacks. Het enige dat je hoeft mee te nemen, is een fijne sfeer!
Activiteitomschrijving:
Tijdens deze workshops werken we op wit canvas van A4-formaat. We maken gebruik van een variatie aan kwasten, zodat je verschillende technieken kunt ontdekken. Daarnaast werken we met acrylverf, die je zelf tot de perfecte kleur kunt mengen. Ook zijn er föhns aanwezig, zodat je je werk tussen de lagen door kunt drogen.
Locatie:
Professor Carrasohof 2, Eindhoven
(± 7 minuten lopen vanaf Station Strijp-S)
Parkeren:
Gratis parkeren is mogelijk op ongeveer 5 minuten loopafstand, bijvoorbeeld in de Eikenstraat en de omliggende straten. Let op: sommige kleine tussenstraatjes vallen onder betaald parkeren — dus check voor de zekerheid altijd even de borden.
Heb je nog vragen?
Je kunt mij appen of bellen met je vragen: +31 6 55165174
Tot dan! Liefs, Madeleine