5de EDITIE! SCRATCHDAG LATINO "LA VOZ DE AMÉRICA LATINA"
In één dag, samen Latijns-Amerikaanse liederen (3 en 4 stemmig) zingen en uitvoeren, begeleid door Zuid-Amerikaanse dirigent en ensemble.
Date and time
Location
The Hague
Duinkerksestraat 9 2587 VS The Hague NetherlandsRefund Policy
Agenda
9:30 AM - 10:00 AM
Aankomst. Ontvangst met koffie en thee
10:00 AM - 11:30 AM
Inzingen + koorrepetitie
11:30 AM - 11:45 AM
Pauze
11:45 AM - 1:00 PM
Koorrepetitie
1:00 PM - 1:45 PM
Lunchpauze (lunch zelf meenemen)
1:45 PM - 2:15 PM
Workshop over ritmes door Grupo Los Criollos
2:15 PM - 3:15 PM
Koorrepetitie
3:15 PM - 3:30 PM
Pauze met de traditionele zelfgebakken alfajores van onze dirigente
3:30 PM - 4:30 PM
Koorrepetitie + generale
4:30 PM - 5:00 PM
Pauze
4:45 PM - 5:00 PM
Aanvang voor publiek
5:00 PM - 6:00 PM
CONCERT
About this event
- Event lasts 8 hours
DE JAARLIJKSE MUZIKALE TRADITIE IN DEN HAAG
Hou je van zingen en bewegen op Latijns-Amerikaanse liedjes en ritmes? Dan is dit de perfect 1-daagse workshop voor JOU!
Scratchdag Latino 2025 | “La Voz de América Latina”
Proef en onderga de cadans en het ritme van prachtige Argentijnse volksliederen van Mercedes Sosa, onder leiding van de Argentijnse dirigent Marcela Obermeister Shasha en m.m.v. het Zuid-Amerikaans ensemble "Grupo Los Criollos".
In één repetitiedag worden stukken van Zuid-Amerikaanse koormuziek ingestudeerd en aan het einde van de dag voor publiek uitgevoerd. Ook wordt er gedanst op de opwekkende Zuid-Amerikaanse ritmes en kennis gemaakt met originele muziekinstrumenten.
Op het programma: gracias a la vida; rumi cani; viva Jujuy; el Humahuaqueño; canción con todos; todo cambia; hombre en el tiempo; Alfonsina y el mar. (https://www.youtube.com/@scratchdaglatino7321/videos)
Frequently asked questions
Nee, je krijgt van te voren mp3's met daarop de uitspraak van de liedteksten
Korting is helaas niet mogelijk. De prijs voor deelname is al zo laag mogelijk gehouden om zoveel mogelijk mensen de kans te geven om mee te doen.
Natuurlijk kan je meedoen binnen wat voor jou mogelijk is! Neem eventueel nog even contact op met de organisatie om dit te bespreken
Je moet zelf een lunchpakket meenemen. Voor drinken tijdens de repetities wordt gezorgd.
Het is belangrijk dat je je tijdig opgeeft, zodat je de tijd hebt om de liedjes en teksten thuis in te studeren. Dat is afhankelijk van je ervaring. Ben je geen ervaren (koor)zanger(es), meld je dan in ieder geval uiterlijk 2 weken voor het evenement aan.
De Ichthuskerk is goed bereikbaar met het OV (lijn 23, halte Duinkerksestraat is op 1 minuut afstand van de kerk) en met eigen vervoer (fiets, auto). Parkeren in de omgeving van de kerk is erg duur en beperkt, dus heeft het OV of de fiets de voorkeur.
Auto’s kunnen eventueel in de Strandparking op de hoek van de Harstenhoekweg/Zwolsestraat geparkeerd worden á €25 voor de hele dag. De Strandparking ligt op ongeveer 5 minuten lopen van de kerk.
Ja, de kerk is toegankelijk voor rolstoelgebruikers en mensen met een rollator. Er zijn trapliften tussen de verschillende niveaus in de kerk. Voor mindervalide deelnemers zijn een zeer beperkt aantal parkeerplaatsen beschikbaar op het plein voor de kerk. Neem daarvoor contact met ons op.